Haftowanie komputerowe – logo firmowe na odzieży roboczej

Wiele firm chcących wyróżnić swoich pracowników, a jednocześnie zwrócić uwagę klientów, ujednolica ubrania swoich pracowników zlecając haftowanie komputerowe logo swojej marki na koszulkach, bluzach, fartuchach oraz szeroko pojętej odzieży roboczej.

W placówkach handlowych stacjonarnych jakimi są sklepy, klientom łatwiej znaleźć obsługę, która ubrana jest w odzież, gdzie wykorzystano haftowanie logo marki. Profesjonalny wygląd pracownika zdecydowanie wpływa na lepsze postrzeganie takiej firmy.

Przedsiębiorstwa delegujące pracowników do prac zewnętrznych wręcz powszechnie używają takiej dedykowanej odzieży, aby promować swoją działalność w każdym miejscu wykonywania prac.

Haftowanie komputerowe znaków firmowych na ubraniach jest stosunkowo niedrogim i pozytywnie postrzeganym sposobem na zintegrowanie załogi wokół macierzystej firmy i reprezentowanie jej na zewnątrz.

Można zamówić u jednego z licznych usługodawców, dla których haftowanie jest specjalizacją, wykonanie logo na praktycznie każdym elemencie odzieży: koszulkach, bluzach, kombinezonach, fartuchach, kurtkach, zapaskach, czapkach, swetrach i innych.

Cena zależy od ilości zamówionych sztuk, od tego jak bardzo skomplikowany jest projekt danego znaku oraz od ilości użytych kolorów. Większa ilość zamówionych sztuk haftu to z reguły mniejszy koszt jednostkowy, a także niższe koszty wykonania projektu. Haftowanie na gotowej odzieży to duża oszczędność w porównaniu ze zlecaniem uszycia całych kompletów dla wszystkich pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.